Laluha Milan (Tekovské Lužany 1930 - 2013)
Tetka s batohom, signováno dole uprostřed M. Laluha, nedatováno (1977), tužka/papír, 32 x 44 cm (výřez pasparty), pasparta, sklo, rám (Šm)
19.09.2015 - 15:00
CZK 25.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 15.000,-
Aukce: | Umění 20. století |
Datum: | 19.09.2015 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 12.09. - 19.09.2015 |